Vše o 11. září

Goto down

Vše o 11. září

Odoslať  kozel za Št august 30, 2012 6:14 am

Vše o 11. září.

[You must be registered and logged in to see this link.]
kozel

Počet príspevkov : 12

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Vše o 11. září

Odoslať  drakeman za Št august 30, 2012 9:34 pm

Dobre to mali naplanovane... naplanovali si, aby mohli zakrocit proti ludskosti, aby na tom len zabohatli a presadili si svoje dlhorocne plany. Plany illuminatov o dosiahnutie svetovej nadvlady NWO... Nic z toho co zverejnili nie je pravda. Umelo a naschval vykonana akcia... vsetky dokazy su proti oficialnemu zneniu, ale ked sa niekto vyjadri, ide do basy.. super

drakeman

Počet príspevkov : 9

Návrat hore Goto down

Odoslať  th4cl0wN za Št august 30, 2012 10:19 pm

Podle jedné teorie ta letadla byla jenom Blue Beam, což jsou hologramy. Na jednom videu bylo vidět, jak těsně před dorazem do mrakodrapu zmizelo křídlo letadla. Také nesouhlasí rozměr letadla, které spadlo na pentagon. Celé je to prostě divadlo, a je k neuvěření, že spousta lidí ještě vůbec váhá.
th4cl0wN

Počet príspevkov : 28

Zobrazit informácie o autorovi http://www.facebook.com/th4cl0wn

Návrat hore Goto down

Odoslať  rottkiw za Ut december 25, 2012 4:32 am

Určitě to není tak, jak uvádí média.. Je škoda, že si to tak málo lidí uvědomuje..
A když řeknete ve škole, že 11.září má na svědomí USA, tak jste za největšího exota, kterej kecá blbosti, můžete argumentovat čím chcete, můžete říkat nesrovnalosti, říkat důkazy, ale všichni radši budou věřit televizi než vám.. Něco o 11.září jsem říkal ve škole, když jsme se učili o terorismu.. A co myslíte, že se stalo ? Smile Všichni mě vyfakovali, že to byla Al-kaida, proč by si USA ničilo vlastní budovy a v televizi říkali, že to bylo jinak..Učitelka na mě čuměla jak na kok*ta.. Když vystoupíte jenom v názoru z davu, tak vás všichni pošlou do pr*ele..

rottkiw

Počet príspevkov : 1

Návrat hore Goto down

Odoslať  th4cl0wN za Pi december 28, 2012 2:23 am

rottkiw napísal:Určitě to není tak, jak uvádí média.. Je škoda, že si to tak málo lidí uvědomuje..
A když řeknete ve škole, že 11.září má na svědomí USA, tak jste za největšího exota, kterej kecá blbosti, můžete argumentovat čím chcete, můžete říkat nesrovnalosti, říkat důkazy, ale všichni radši budou věřit televizi než vám.. Něco o 11.září jsem říkal ve škole, když jsme se učili o terorismu.. A co myslíte, že se stalo ? Smile Všichni mě vyfakovali, že to byla Al-kaida, proč by si USA ničilo vlastní budovy a v televizi říkali, že to bylo jinak..Učitelka na mě čuměla jak na kok*ta.. Když vystoupíte jenom v názoru z davu, tak vás všichni pošlou do pr*ele..
Stejný problém má dle mě půlka fóra Laughing
th4cl0wN

Počet príspevkov : 28

Zobrazit informácie o autorovi http://www.facebook.com/th4cl0wn

Návrat hore Goto down

Odoslať  Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: