ANTI Illuminati
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marihuana a její lečivé učinky

+3
th4cl0wN
Gautama Siddharta Budha
WaterOne
7 posters

Goto down

Marihuana a její lečivé učinky  Empty Marihuana a její lečivé učinky

Odoslať  WaterOne Pi august 31, 2012 4:12 am

Jaký máte názor na marihuanu ? jste pro její zlegalizování ? určitě by nahradila velké procento zbytečných léků.
WaterOne
WaterOne

Počet príspevkov : 35
Join date : 30.08.2012
Age : 28
Bydlisko : Česká Republika

Návrat hore Goto down

Marihuana a její lečivé učinky  Empty Re: Marihuana a její lečivé učinky

Odoslať  Gautama Siddharta Budha Pi august 31, 2012 5:22 am

Je to droga, takže aj napriek jej liečivým účinkom jej netreba dláždiť cestu. Som ale za to, aby boli trestne stíhaní len jej chronický užívatelia a nie náhodný užívatelia, alebo ľudia, čo to skúšali prvý krát.
Gautama Siddharta Budha
Gautama Siddharta Budha

Počet príspevkov : 10
Join date : 29.08.2012
Bydlisko : Ružomberok

Návrat hore Goto down

Marihuana a její lečivé učinky  Empty Re: Marihuana a její lečivé učinky

Odoslať  WaterOne Pi august 31, 2012 6:00 am

Gautama Siddharta Budha napísal:Je to droga, takže aj napriek jej liečivým účinkom jej netreba dláždiť cestu. Som ale za to, aby boli trestne stíhaní len jej chronický užívatelia a nie náhodný užívatelia, alebo ľudia, čo to skúšali prvý krát.

dam ti jednu otazku.

Jsi pro Alkohol ? denne kvuli tomu umiraji miliony lidí.

jsi pro marihuanu ? v historii neni jediny zaznam o tom ze marihuana nekdy zabila. zapřemýšlej Smile
WaterOne
WaterOne

Počet príspevkov : 35
Join date : 30.08.2012
Age : 28
Bydlisko : Česká Republika

Návrat hore Goto down

Marihuana a její lečivé učinky  Empty Re: Marihuana a její lečivé učinky

Odoslať  Gautama Siddharta Budha Pi august 31, 2012 6:09 am

WaterOne napísal:
Gautama Siddharta Budha napísal:Je to droga, takže aj napriek jej liečivým účinkom jej netreba dláždiť cestu. Som ale za to, aby boli trestne stíhaní len jej chronický užívatelia a nie náhodný užívatelia, alebo ľudia, čo to skúšali prvý krát.

dam ti jednu otazku.

Jsi pro Alkohol ? denne kvuli tomu umiraji miliony lidí.

jsi pro marihuanu ? v historii neni jediny zaznam o tom ze marihuana nekdy zabila. zapřemýšlej Smile


Nefantazírujme zase.. Ani na alkohol nikto nezomrel, ľudia zomierajú na následky požitia alkoholu, navyše marihuana môže otvoriť cestu k tvrdým drogám. Drogy sú zlé a netreba ich legalizovať.
Gautama Siddharta Budha
Gautama Siddharta Budha

Počet príspevkov : 10
Join date : 29.08.2012
Bydlisko : Ružomberok

Návrat hore Goto down

Marihuana a její lečivé učinky  Empty Re: Marihuana a její lečivé učinky

Odoslať  WaterOne Pi august 31, 2012 6:22 am

Gautama Siddharta Budha napísal:
WaterOne napísal:
Gautama Siddharta Budha napísal:Je to droga, takže aj napriek jej liečivým účinkom jej netreba dláždiť cestu. Som ale za to, aby boli trestne stíhaní len jej chronický užívatelia a nie náhodný užívatelia, alebo ľudia, čo to skúšali prvý krát.

dam ti jednu otazku.

Jsi pro Alkohol ? denne kvuli tomu umiraji miliony lidí.

jsi pro marihuanu ? v historii neni jediny zaznam o tom ze marihuana nekdy zabila. zapřemýšlej Smile


Nefantazírujme zase.. Ani na alkohol nikto nezomrel, ľudia zomierajú na následky požitia alkoholu, navyše marihuana môže otvoriť cestu k tvrdým drogám. Drogy sú zlé a netreba ich legalizovať.

nerikam legalizovat drogy, ale legalizovat marihuanu, to je rozdíl, marihuana je rostlina, ne nijak chemicky upravena droga
když se zkouříš, nejsi nijak agresivní, jsi pozitivní a směješ se, po alkoholu sou lidi agresivní a negativní a vyvolavaj konflikty.
WaterOne
WaterOne

Počet príspevkov : 35
Join date : 30.08.2012
Age : 28
Bydlisko : Česká Republika

Návrat hore Goto down

Marihuana a její lečivé učinky  Empty Re: Marihuana a její lečivé učinky

Odoslať  th4cl0wN Pi august 31, 2012 6:46 am

WaterOne napísal:
Gautama Siddharta Budha napísal:
WaterOne napísal:
Gautama Siddharta Budha napísal:Je to droga, takže aj napriek jej liečivým účinkom jej netreba dláždiť cestu. Som ale za to, aby boli trestne stíhaní len jej chronický užívatelia a nie náhodný užívatelia, alebo ľudia, čo to skúšali prvý krát.

dam ti jednu otazku.

Jsi pro Alkohol ? denne kvuli tomu umiraji miliony lidí.

jsi pro marihuanu ? v historii neni jediny zaznam o tom ze marihuana nekdy zabila. zapřemýšlej Smile


Nefantazírujme zase.. Ani na alkohol nikto nezomrel, ľudia zomierajú na následky požitia alkoholu, navyše marihuana môže otvoriť cestu k tvrdým drogám. Drogy sú zlé a netreba ich legalizovať.

nerikam legalizovat drogy, ale legalizovat marihuanu, to je rozdíl, marihuana je rostlina, ne nijak chemicky upravena droga
když se zkouříš, nejsi nijak agresivní, jsi pozitivní a směješ se, po alkoholu sou lidi agresivní a negativní a vyvolavaj konflikty.

To je pravda, s tím souhlasím, imho je marihuana slabší droga než alkohol a tabák. Ovšem snad největší nevýhoda je, že když jí hulíš moc, tak tě totálně zblbne.
th4cl0wN
th4cl0wN

Počet príspevkov : 28
Join date : 30.08.2012
Bydlisko : Gotham City

https://www.facebook.com/th4cl0wn

Návrat hore Goto down

Marihuana a její lečivé učinky  Empty Re: Marihuana a její lečivé učinky

Odoslať  WaterOne Pi august 31, 2012 6:58 am

th4cl0wN napísal:
WaterOne napísal:
Gautama Siddharta Budha napísal:
WaterOne napísal:
Gautama Siddharta Budha napísal:Je to droga, takže aj napriek jej liečivým účinkom jej netreba dláždiť cestu. Som ale za to, aby boli trestne stíhaní len jej chronický užívatelia a nie náhodný užívatelia, alebo ľudia, čo to skúšali prvý krát.

dam ti jednu otazku.

Jsi pro Alkohol ? denne kvuli tomu umiraji miliony lidí.

jsi pro marihuanu ? v historii neni jediny zaznam o tom ze marihuana nekdy zabila. zapřemýšlej Smile


Nefantazírujme zase.. Ani na alkohol nikto nezomrel, ľudia zomierajú na následky požitia alkoholu, navyše marihuana môže otvoriť cestu k tvrdým drogám. Drogy sú zlé a netreba ich legalizovať.

nerikam legalizovat drogy, ale legalizovat marihuanu, to je rozdíl, marihuana je rostlina, ne nijak chemicky upravena droga
když se zkouříš, nejsi nijak agresivní, jsi pozitivní a směješ se, po alkoholu sou lidi agresivní a negativní a vyvolavaj konflikty.

To je pravda, s tím souhlasím, imho je marihuana slabší droga než alkohol a tabák. Ovšem snad největší nevýhoda je, že když jí hulíš moc, tak tě totálně zblbne.

tak stím souhlasím..
WaterOne
WaterOne

Počet príspevkov : 35
Join date : 30.08.2012
Age : 28
Bydlisko : Česká Republika

Návrat hore Goto down

Marihuana a její lečivé učinky  Empty Re: Marihuana a její lečivé učinky

Odoslať  kozel Pi august 31, 2012 3:15 pm

Znám lidi, kteří hulí denně (ze známějších určitě poznáte Majk Spirit) a vůbec nejsou mimo. Ale taky znám lidi, kteří jsou z toho v piči. Záleží na jednotlivci a jeho psychice. Nevím proč je označovaná jako droga. Je to přírodní produkt, ne nějaký chemický fet. A z jiného úhlu je to taky skvělý lék!!!

Rozhodně je to mnohokrát lepší než alkohol a tabák. Bohužel lidí to nevidí...
kozel
kozel

Počet príspevkov : 12
Join date : 30.08.2012
Bydlisko : Karviná

Návrat hore Goto down

Marihuana a její lečivé učinky  Empty Re: Marihuana a její lečivé učinky

Odoslať  th4cl0wN Pi august 31, 2012 4:39 pm

kozel napísal:Znám lidi, kteří hulí denně (ze známějších určitě poznáte Majk Spirit) a vůbec nejsou mimo. Ale taky znám lidi, kteří jsou z toho v piči. Záleží na jednotlivci a jeho psychice. Nevím proč je označovaná jako droga. Je to přírodní produkt, ne nějaký chemický fet. A z jiného úhlu je to taky skvělý lék!!!

Rozhodně je to mnohokrát lepší než alkohol a tabák. Bohužel lidí to nevidí...
Je to lepší, ale né každý si může vypěstovat tabák a né každý si doma udělá alkohol. Marihuanu si doma vypěstuje téměř každý, aniž by z toho stát něco měl. A to je právě ono. Na marihuaně stát nevydělá, tak proč jí taky legalizovat ? A když by se ke všem dostali informace, jak je léčivá, fermaceutické společnosti by hodně prodělávaly. To vláda ví, a proto raději budou dělat z marihuany nebezpečnou drogu. Hold se na to musíme podívat z více úhlů. Marihuana je výhodná pro nás, ale pro stát ne.
th4cl0wN
th4cl0wN

Počet príspevkov : 28
Join date : 30.08.2012
Bydlisko : Gotham City

https://www.facebook.com/th4cl0wn

Návrat hore Goto down

Marihuana a její lečivé učinky  Empty Re: Marihuana a její lečivé učinky

Odoslať  reddy5 Pi august 31, 2012 10:20 pm

jeden z viacero dovodov, preco nezlegalizuju, je rakovinotvorny priemysel, stat na tom nezarobi, ako pisal th4cl0wN

inak kazda lieciva rastlina/bylinka sa povazuje za drogu Surprised
reddy5
reddy5

Počet príspevkov : 2
Join date : 31.08.2012
Age : 34
Bydlisko : Earth

Návrat hore Goto down

Marihuana a její lečivé učinky  Empty Re: Marihuana a její lečivé učinky

Odoslať  Gam3r So september 01, 2012 12:48 am

Môj názor je takýto..

Marihuana, ako liek by mala byť určite zlegalizovaná. Ano je to droga, ale v podstate Ibalgin a iné hnoje sú 100 krát škodlivejšie ako
rastlinka, ktorú nájdeme vo voľnej prírode.
Jedným z dôvodov nezlegalizovania je aj ten, že štát by prichádzal o zisk. Marihuana sa dá normálne pestovať doma, ale
taký alkohol napríklad nie. Bola by to pre ekonomiku neskutočná rana.
Inak osobne som tvrdým odporcom feťákov, ale v Marihuane vidím liek Smile

Gam3r

Počet príspevkov : 5
Join date : 01.09.2012

Návrat hore Goto down

Marihuana a její lečivé učinky  Empty Re: Marihuana a její lečivé učinky

Odoslať  WaterOne Ut september 04, 2012 1:08 am

Gam3r napísal:Môj názor je takýto..

Marihuana, ako liek by mala byť určite zlegalizovaná. Ano je to droga, ale v podstate Ibalgin a iné hnoje sú 100 krát škodlivejšie ako
rastlinka, ktorú nájdeme vo voľnej prírode.
Jedným z dôvodov nezlegalizovania je aj ten, že štát by prichádzal o zisk. Marihuana sa dá normálne pestovať doma, ale
taký alkohol napríklad nie. Bola by to pre ekonomiku neskutočná rana.
Inak osobne som tvrdým odporcom feťákov, ale v Marihuane vidím liek Smile

přesnej a stejnej názor.
WaterOne
WaterOne

Počet príspevkov : 35
Join date : 30.08.2012
Age : 28
Bydlisko : Česká Republika

Návrat hore Goto down

Marihuana a její lečivé učinky  Empty Re: Marihuana a její lečivé učinky

Odoslať  MohawkEtkerovic Št september 06, 2012 8:04 am

V zdravotníctve je to nenahraditeľný liek. Kúpil som konopný olej, lebo som čítal, že ho používajú aj na rany, ale samozrejme aj v kuchyni. V kuchyni sa mi osvedčil ako fajná prísada do šalátov (podobná chuť ako tekvicový). No raz som si rozťal nohu, tak, že to vyskúšam. Začal som si to 3 krát denne potierať a behom dvoch, troch dní sa mi to zahojilo. Mama to použila tiež, v ústach zvnútra sa jej vyhodil nejaký exém. žiadne mastičky, vodičky jej nepomáhali tak som jej to naordinoval a zahojilo sa behom pár dní. Mám kamarátov ktorý Marihuanu fajčia strašne veľa, čo vidno na nich, že sú spomalený. Húlia aj viacej ako 10rokov a vedia si povedať, že nechcú a nefajčia aj mesiace. Čiže závislosť tam moc nieje (a to húlia dosť). Ani neberú iné drogy, čiže to asi ide od osobnosti a hlavne psychiky či výchovy, že tráva je štartér na drogovú kariéru :-) V niektorých štátoch kde zlegalizovali marišu tak klesla drogová závislosť od tvrdých drog. :-) . Alkohol a cigarety sú oveľa škodlivejšie, pričom alkohol je agresor a tráva ukľudňuje. Samozrejme, všetkého veľa škodí ! Môj názor, legalizaceeeeee :-)

MohawkEtkerovic

Počet príspevkov : 5
Join date : 03.09.2012
Age : 34
Bydlisko : Rimavská Sobota

Návrat hore Goto down

Marihuana a její lečivé učinky  Empty Re: Marihuana a její lečivé učinky

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.