Domáce liečenie

Goto down

Domáce liečenie

Odoslať  sebox za So september 01, 2012 1:05 am

Staré Dobré Vyskúšané - recepty na domáce liečenie od Agáty Sedliačkovej.

uloz.to/xsSLXLW/stare-dobre-vyskusane-pdf

sebox

Počet príspevkov : 7

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Domáce liečenie

Odoslať  th4cl0wN za So september 01, 2012 4:04 am

Něco z toho vyzkouším, každopádně díky Smile
th4cl0wN

Počet príspevkov : 28

Zobrazit informácie o autorovi https://www.facebook.com/th4cl0wn

Návrat hore Goto down

Odoslať  MohawkEtkerovic za Po september 03, 2012 9:23 am

Možno to už každý pozná a možno to niekomu pomôže. Pridám sme zopár byliniek, ktoré pomáhajú na konkrétne ochorenia.

Na bolesť hrdla : Šalvia (najlepšie čerstvá) - uvaríte si čaj normálne v hrnci zovrie voda 6 minút varíte. Čaj nepite (môžte), ale iba kloktajte 3 aj viac krát denne. Zaručene Vás prestane bolieť hrdlo pri prechladnutí.

Kašeľ : Skorocel - najlepšie tiež čerstvý a postup je taký istý akurát čaj budete piť.

Zlá energia (niekto nosí červenú šnúrku, no niekedy nič nepomáha a ste bez nálady, energie a je vám proste úplne na nič aj pár dní. Nemusí to byť choroba) : Čistec - uvaríte si čajík a vypijete (mne to pomohlo do pol hodiny a som bol ako znovuzrodený), pozor na predávkovanie, nepoužívať často a ani silný čaj si nerobte. (Na obale keď si kúpite bude dávkovanie)

Klasická angína, prechladnutie : Zázvor (čerstvý) - je to dosť hnusný čaj (pálivý), ale pomáha. Zázvorový koreň nastrúhate a urobíte čaj a vypijete, zaručené výsledky.

Bolesti jednotlivých častí tela, nachladnuté priedušky atď. : Chrenová placka - Nastrúhate koreň chrenu na stúhadle kde sa strúhajú aj zemiaky (cca 4 polievkové lyžice). Nastrúhate 250g zemiakov a vyžmýkate nadbytočnú šťavu. Zmiešate to a dáte do gázy, aby vám vznikol cca 40cm vankúšik. Jednotlivú boľavú časť tela potriete br. masťou, alebo olejom (aby vám to nevyštípalo) a necháte pôsobiť 20m (aj tak to bude šťípať hh vydržte) potom sa dá placka použiť ešte z druhej strany na inú boľavú časť, alebo sa to zahodí. Kúra sa opakuje každý druhý deň dokopy 3 krát. Moje použitie : Bol som prechladnutý a chytilo mi to aj priedušky, už po prvom dni liečenia pomohlo. Potom som mal preťažené rameno a strašné bolesti, aj tam som to použil a spokojnosť nadovšetko :-)

Bolesť čelných dutín : Cibuľová placka - na toto Vám recept nedám, lebo ho už neviem, ale aspoň Vám to spomeniem, lebo na mne to fungovalo, keď som mal problémy s dutinami.

Tých bylín je veľmi veľa, ja som vypísal iba základné, keď bude čas pohrám sa stým a napíšem čo poznám. Ak budete mať otázky ohľadom tej placky, tak sa pýtajte. Je to všetko odskúšané na mne. :-)

MohawkEtkerovic

Počet príspevkov : 5

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Odoslať  Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: