MMS - Master Mineral Solution

Goto down

MMS - Master Mineral Solution

Odoslať  overlord za Ne december 30, 2012 5:56 am

MMS

Čo je to MMS ?

MMS je skratka pre Master Mineral Solution (Majstrovský Minerálne Roztok)
Ide o presnú koncentráciu chloritanu sodného (MMS), ktorý je pred použitím aktivovaný presným množstvom 10% roztokom kyseliny citrónovej (aktivátor) (poprípade aktivovaním kyseliny chlorovodíkovej).

Tento preparát bol počas rokov výskumu zdokonalený až do dnešnej podoby. Predstavuje zatiaľ najsilnejšiu a najefektívnejšiu zbraň proti všetkým známym chorobám, dostupnú širokej verejnosti. Počas dvoch rokov, kedy je MMS distribuované z niekoľkých miest po celom svete, užilo alebo užíva tento roztok milióny ľudí so skvelými výsledkami. Zaraďte sa medzi nich. Spoznáte sami, že vo svojej knihe píšem veľa pravdivých a dôležitých informácií a že MMS je jedným z najúžasnejším objavov, ktoré kedy boli ľuďom predstavené. Až zistíte, že MMS je naozaj účinný, povedzte o tomto preparáte všetkým blízkym ľuďom a svojim známym. Pomôžete tým rozšíriť povedomie ľudí o MMS.

Ako MMS funguje ?

MMS zmiešaný s zodpovedajúcim množstvom 10% roztoku kyseliny citrónovej vytvára plyn, ktorý sa volá Chlórdioxid. Chlordioxid je látka s veľmi silnými oxidačnými účinkami, tzv. akceptor elektrónov. Chlórdioxid nemá nič spoločného s chlórom!!!
Teda - každá molekula chlórdioxidu sa neustále snaží získať elektróny a doplniť tak svoju elektrónovú štruktúru.

Pri styku bakteriálnych buniek s chlórdioxidom dochádza k odtrhnutiu elektrónu z bakteriálnej steny čím dôjde k vytvoreniu praskliny a tým k narušeniu vnútornej rovnováhy bunky. Týmto porušením chlórdioxid vnikne do vnútra mikroorganizmu a naruší jeho metabolické funkcie, na rozdiel od ostatných oxidačných činidiel, ktoré narúšajú len povrch bunky. Reaguje s aminokyselinami, mení štruktúru proteínov a tým aj funkciu enzýmov, ktoré riadia metabolické pochody v bunke.

Následne dochádza k rýchlemu rozpadu patogénov. V ľudskom tele aktivovaný chlórdioxid, namiešaný v presnom, Jimom Humble doporučovanom pomere, reaguje iba s patogénnymi mikroorganizmami, ktoré majú výrazne kyslejší charakter. Ničí spoľahlivo baktérie, vírusy, plesne, rozpúšťa jedovaté látky v tele atď . Čítajte pozorne moju knihu, mechanizmus účinnosti MMS je v tejto knihe dopodrobna popísaný.

Po vypití aktivovaného roztoku MMS dochádza k tomu, že Chlórdioxid je cez žalúdočné a črevné steny prijímaný červenými krvinkami ako kyslík a je teda roznášaný do celého tela. Akonáhle dôjde ku kontaktu s nakazenou bunkou (vnútrobunková infekcia) alebo s voľne "plaviacimi" baktériami alebo vírusmi v krvnom riečisku, dochádza k ich takmer okamžité zničenie odtrhnutím niekoľkých elektrónov z povrchu vírusu či bunkovej membrány patogénu. Chlórdioxid sa vytvára podľa najnovších poznatkov zhruba 2 - 4 hodiny po vypití aktivovaného MMS.

Čo dokáže MMS liečiť ?
MMS vás môže vyliečiť až z 95% chorôb Exclamation
choroby ako :
-chrípka
-alergia
-rakovina
-malária
skrátka všetky choroby vírusového alebo bakteriálneho pôvodu.
ďalšie zoznamy chorôb nájdete [You must be registered and logged in to see this link.]

Objaviteľ MMS :
Objaviteľom MMS je Jim Humble
[You must be registered and logged in to see this image.]

Dodnes robí výskumy a experimenty s MMS s španielským pomocníkom Andreasom Kalckerom

VIDEO:
!!! TITULKY ZAPNETE TLAČÍDLOM "CC" PREPÍSANÉ PO ČESKY !!!

[You must be registered and logged in to see this link.]Ako vyzerá MMS ?


[You must be registered and logged in to see this image.]

Kde si môžem MMS kúpiť ?
určite nechoďte do drogérie a nehľadajte na regáloch chloritan sódny
aj keď kyselinu citrónovú bežne nájdete v drogériach.
Chloritan sódny si môžete zakúpiť najľahšie na internete v správnej koncentrácii roztoku.

MMS si môžete zakúpiť napríklad na stránke: [You must be registered and logged in to see this link.]

VIAC SA DOZVIETE NA :

klik >[You must be registered and logged in to see this link.]<klik
avatar
overlord

Počet príspevkov : 8
Join date : 08.12.2012

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.