ANTI Illuminati
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UFO na Slovensku / Česku

3 posters

Goto down

UFO na Slovensku / Česku Empty UFO na Slovensku / Česku

Odoslať  Empathy Št august 30, 2012 3:24 am

Máte ''zážitok'' alebo skúsenosti s UFO, alebo ste niečo podobné zažili na vlastnej koži? Porozprávajte nám svoj príbeh, alebo pridajte fotky.
Empathy
Empathy
Admin

Počet príspevkov : 32
Join date : 29.08.2012
Bydlisko : Slovakia

https://anti-illuminati.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

UFO na Slovensku / Česku Empty Re: UFO na Slovensku / Česku

Odoslať  WaterOne Št august 30, 2012 8:53 am

už hodněkrát sme viděli na obloze lítat takový světlo blikalo to ruznejma barvama a lítalo to strasne rychle někdy i "Cik cak" proste do vsech smeru ruzne .. kdyz sem to kamosum rikal nikdo mi pochopitelne neveril Very Happy druhej den mi vsichni co mi neverili, říkali jak na obloze bylo 5 uf .. 4 do kosočtverce(červeny) a 1 uprostřed (žlutý) a litalo to vtom seskupení sem a tam Smile
WaterOne
WaterOne

Počet príspevkov : 35
Join date : 30.08.2012
Age : 28
Bydlisko : Česká Republika

Návrat hore Goto down

UFO na Slovensku / Česku Empty Re: UFO na Slovensku / Česku

Odoslať  zedsdead Št august 30, 2012 9:04 am

Moja frajerka bola raz na tramplíne s kamoškami a videli asi okolo 23 na oblohe kruh. Nie plný ale tvorený bodkami a svetielkovali do kola. Cervena, modra, zelena... Myslel som si ze si robia prču. O niekolko dni zasa bola s kamosom u nej. A toto iste videli. A vzdy to smerovali k polu čo maju za domom. Minulý rok toto iste videli moji kamoši + to vidávalo hnusný pisklavý zvuk. Kamoš sa hned za tým vybral do pola no ale tam to zhaslo.
zedsdead
zedsdead

Počet príspevkov : 18
Join date : 30.08.2012
Age : 28

Návrat hore Goto down

UFO na Slovensku / Česku Empty Re: UFO na Slovensku / Česku

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.