ANTI Illuminati
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poznatky kvantovej fyziky

Goto down

Poznatky kvantovej fyziky Empty Poznatky kvantovej fyziky

Odoslať  Hecky Št august 30, 2012 7:02 am



Prepáčte za kvalitu videa, lepšiu sa mi nepodarilo nájsť ale myslím že to stačí na pochopenie.
Je to krátky dokument o poznatkoch kvantovej fyziky ktorú keď uvedomíte, tak si položíte otázku. Kto vlastne som? Že naše telá sú v skutku len
schránky pre náš charakter, pre to niečo nehmotné čo nás robí tím čím sme. Lebo naše telo je zložené len z atómov rovnako ako aj naše orgány,
ale vďaka niečomu konáme a uvažujeme presne podľa toho, ako chceme. Náš mozog len riadi naše telo a mnoho základných funkcií, ale to, vďaka čomu
jednáme tak ako jednáme a čo je ovplyvňované po celý čas ako žijeme, to tu ostane potom, ako naša schránka (telo) tu už nebude. A vlastne
aj tá sila myšlienky a tie vlny z ktorých sa všetko skladá, ktoré to všetko ovplyvňujú, že vlastne mi ich riadime a sila našej myšlienky mení veci.
Nemyslí sa tím že keď myslím na to, aby sa prevrátilo auto tak sa prevráti. Ale keď napríklad zdvihnem fľašku, tak vtedy myslím na to že ju zdvihnem,
a ono tak funguje rovnako ako aj naše činy. Síce naše telo má nejaké limity, ale ak pochopíme všetkému a dostaneme sa na vyššiu úroveň, tak
môžeme tieto limity prekonať. Spomeňte si na ľudí, čo dokázali to, čo obyčajný ľudia nedokážu. Ako boli tí čínsky majstri čo si opierali hrdlo o kópiu a
takých ľudí je viacej a každý dokážu niečo iné. Je to o pochopení seba samého a aj celého prostredia a vesmíru.

Hecky

Počet príspevkov : 6
Join date : 30.08.2012

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.